Tanıtım Yazısı

0

Tanıtım yazısı hakkında uzun bir süredir nasıl olması gerektiği konusunda bilgiler ışığında diğer seo bloglarım ve seo dersleri sitemde nasıl en iyi verim alabileceğiniz tanıtım yazısı sahibi olursunuz bunları ele alalım. Tanıtım yazısı alırken ilk olarak makalemizin en az 150 kelime olmasına dikkat edelim haricinde içerikteki imla kuralları ve kelimelerin tekrarı fazla olmayan özgün içerik olmasına özen göstermemiz lazım. Tanıtım yazısı alırken en çok yapılan spam hataları aynı makalenin birden çok web sitesine girilmesidir. Tanıtım yazısı paketlerinin bir çoğunda bu şekilde yer alır ondan sonra site sahibi Google web spam verdi nasıl kurtulurum iş işten geçiyor çözüm aramaya spamdan kurtulmak için geliyor, bu duruma düşmemek için kaliteli içerik üretilmesi şarttır.

Tanıtım yazısı eklenecek sitenin alanı tanıtım yazısı verecek site ile aynı yada benzer alanda olması sitenin yükselmesini önemli derecede arttırmaktadır. Teknoloji sitesini varsayalım teknoloji sitesinin alacağı tanıtım yazıları kendi alanını ve benzer alanını kapsamalıdır. Oyun, Mobil, Android, Donanım, Bilgisayar ve Haber sitelerinin Teknoloji kategorisi altında aldığı tanıtım yazıları alan dışı tanıtım yazılarından hem etkili hem de sorun yaşama riski daha düşüktür.

Tanıtım yazısı alırken dikkat etilmesi gereken diğer hususlar ise öncelikle link çıkışı sayısı ve bağlantı etiketidir. Site tanıtımı yazıları alırken en fazla bir tanıtım yazısından 3 adet link çıkışı yapmanız etki derecesini ideal kılar bundan fazlası zararlı bağlantı oluşturma riskini yaratır en ideali tek anahtar kelime ile tanıtım yazılarınıza bağlantı vermek olur direk anahtar kelime çıkışını arama motorları görür ve yükselmede buna uygun katkı sağlar. İlerde sorun yaşamak istemiyor kalıcı sorunsuz bir etki almak için nofollow link etiketi ile bağlantı çıkışlarını vermeniz sitenize kalıcı ve sorunsuz etki sunmaktadır. Tanıtım yazısı hizmetlerinden faydalanırken sizler için bu makalemde bilgiler sunmaya çalıştım sormak istediğiniz sorunları yorum atarak bildirebilirsiniz.

Paylaş
 1  Google +
Etiketler
Yorumlar

Tıkla Ara - 0532 179 71 06
Tayfun Yel Whatsapp İletişim