Forum Tanıtımı

4
Forum Tanıtım Yazısı

Forum tanıtımı, tanıtım yazısının forumlarda alınan şeklidir. Forumlara eklenen tanıtım yazılarını forum tanıtımı olarak nitelendiriyoruz. Forum tanıtımları alırken dikkat edilecek bir kaç gerekli bilgiden sizlere bahsedeceğim, öncelikle forum tanıtımınızın paket şeklinde kesinlikle ekletmeyiniz. Forumlara teker teker kendiniz giriniz giremiyorsanız da anlaştığınız hizmet sağlayıcı ile bu şekilde olmasını belirtiniz. Forum sitelerinde girdiğiniz bir tanıtımı diğer forum sitelerinde de asla kullanarak ekleme yapmayınız. Forum tanıtım yazısı alırken en az 150 kelimelik bir makale kullanınız ve 1 ile 3 arasında link çıkışı yapınız aşırıya kaçmadan en ideal şekilde alırız.

Forum siteleri diğer sitelere göre tanıtım yazılarında daha ön plandadır sebebi ise trafik ve ziyaretçileri bunun yanı sıra bir çok alanda bilgi edinme ve anlık cevaplamadan ötürü Google forum tanıtımlarını aşırıya kaçmadıkça yararlı görmekte ve istenilen şekilde sağlandığında başarılı Seo’ya katkı sunmaktadır. Forum siteleri eğer misafirlere ve arama motoru botlarına kapalı ise buradan alacağınız tanıtım sitenize bir katkı sunmayacaktır ve eklemeniz gereksizdir. Forum tanıtım aldığınız forum sitelerinin değerlerinin iyi olmasına özen gösteriniz.

Forumlardan alınan başarılı backlinkler news kayıtlı tanıtım yazılarından bile daha etkili olabilmektedir. Forum sitelerinden ücretsiz olarak aldığınız backlinklerin kıymetini bilin ve gerekli en uygun şekilde siteniz için kullanın Seo açısından önemini sizlerde fark edip etkili bir backlink alma yöntemi olduğunun farkına bir süre sonra varacaksınız. Forum tanıtım ile sorularınızı konuya yorum yaparak bildirip sorularınıza cevap alabilirsiniz.

 

Paylaş
 Beğen  Google +
Etiketler
Yorumlar

Tıkla Ara - 0532 179 71 06
Tayfun Yel Whatsapp İletişim