Hakkımda

0

2006 yılının son aylarından itibaren kendimi SEO ( Arama motoru optimizasyonu) hizmetlerine kendimi adadım. Uzun yıllar yurt dışında çeşitli ülkelerde bulundum. SEO benim için ilk başlarda hobi olarak başladı, sonra zevk aldığım bir iş daha sonra da gelir kaynağım haline geldi. Arama motorlarında bir çok web sitesinin ilerlemesini sağlayarak site içi ve site dışı arama motoru optimizasyonları ile ciddi yükselişler ve başarılar elde ettim.

Seo ile müşterilerimin gelirlerinin büyük oranda artmasını ve geri dönüşüm sağladım. Hedef kitlelere hızlı ve seo uyumlu çalışmalar ile profesyonel çözümler sundum. İnternet reklamcılığının sadece seo kısmı değil sosyal medya ve sem kısımlarını da kullanarak verimliliği daha da arttırdım. Kelime bazlı seo çalışmaları ile Google 1.sayfaya bir çok sitenin kalıcı ve sorunsuz sabit bir şekilde gelmesini sağladım ve yıllardır yerinde sabit bir çok refaransım oldu.

Arama motoru güncellemeleri ve algoritmalarını takip ederek daha başarılı çözümler sunmaya devam etmekteyim. Teknolojik gelişmeleri takip eden Webmaster forumlarının yanı sıra E-ticaret, Teknoloji ve Donanım forumlarının takibini yaparak başarıma başarı katmayı sağladım. Google manuel spam cezalarını sorunsuz çözerek bir çok web siteye hayat oldum. Şu anda Ankara seo alanında zirvede başarılı bir şekilde seo hizmeti vermeye devam etmekteyim. Bunun haricinde seo dersleri ve seo eğitimleri bloglarımdan sunmaktayım.

Paylaş
 1  Google +
Yorumlar

Tıkla Ara - 0532 179 71 06
Tayfun Yel Whatsapp İletişim